captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip nepakliūti į greitųjų kreditų džiungles?

Akcijoje „Atsisakyk greituko“ dalyvaujančios Lietuvos kredito unijos per pirmus keturis akcijos mėnesius jau refinansavo greitųjų vartojimo kreditų bendrovių išduotų paskolų už daugiau nei vieną milijoną litų. Anot akcijos iniciatorių – mėnesinės įmokos tuomet sumažėja apie 5 kartus. Greitųjų vartojimo kreditų bendrovės į užburtą paskolų ratą kasdien įtraukia per 1000 Lietuvos gyventojų.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Akcijoje „Atsisakyk greituko“ dalyvaujančios Lietuvos kredito unijos per pirmus keturis akcijos mėnesius jau refinansavo greitųjų vartojimo kreditų bendrovių išduotų paskolų už daugiau nei vieną milijoną litų. Anot akcijos iniciatorių – mėnesinės įmokos tuomet sumažėja apie 5 kartus. Greitųjų vartojimo kreditų bendrovės į užburtą paskolų ratą kasdien įtraukia per 1000 Lietuvos gyventojų. Vidutinis refinansuojamos paskolos dydis – 7 tūkst. Lt. Ką reikia žinoti skolinantis „greitai“? Apie tai kalbėsime 08.15 val. 

Informacija apie orus ir kelius, trumpa laikraščių apžvalga,  Zenono Gipiškio verslo naujienos, taip pat kalbos valandėlė ir kultūros renginių anonsas

Šią savaitę iki penktadienio gyventojai raginami pranešti apie auginamas kiaules. Ypatingas dėmesys skiriamas buferinei zonai, apimančiai 10 km pasienio ruožą.  Tokios priemonės imamasi baiminantis afrikinio kiaulių maro iš Baltarusijos. Ypatingas dėmesys skiriamas buferinei zonai, apimančiai 10-ties kilometrų pasienio.
 

Lietuva pasitinka  plaukikę  Rūta Meilutytę. Vilniaus oro uoste vidurnakty buvo Martynas Tovarovas.

Akcijoje „Atsisakyk greituko“ dalyvaujančios Lietuvos kredito unijos per pirmus keturis akcijos mėnesius jau refinansavo greitųjų vartojimo kreditų bendrovių išduotų paskolų už daugiau nei vieną milijoną litų. Anot akcijos iniciatorių - mėnesinės įmokos, refinansavus paskolą, sumažėja apie 5 kartus. Greitųjų vartojimo kreditų bendrovės į užburtą paskolų ratą kasdien įtraukia per 1000 Lietuvos gyventojų.  Vidutinis refinansuojamos paskolos dydis – 7 tūkstančiai litų. 

Žurnalistas Vilius Kavaliauskas sako norėjęs parašyti knygą apie žmones, kurie kūrė tarpukario Lietuvą ir garsino šalies vardą. „Istorija gali daug ko pamokyti šiandieniniam gyvenimui. Žinodami ją geriau suprasime ir įvertinsime greta gyvenančius“ – teigia Vilius Kavaliauskas su bendraautorių pagalba sudaręs knygą „Pažadėtoji žemė Lietuva“, kurioje rašoma, kaip Lietuvos žydai dalyvavo kuriant valstybę  1918–1940 metais. Šiandien „Mokslo varduose“ Indrės Anskaitytės pokalbis apie šią savaitę pasirodysiančią knygą su jos sudarytoju Viliumi Kavaliausku.  

Verslo naujienos. Zenonas Gipiškis.

Baltijos jūra – viena labiausiai užterštų jūrų pasaulyje. Aplinkos apsaugos organizacijos skatina valstybes skubiai imtis veiksmų. Dėl šių priežasčių jūros padėčiai gerinti Helsinkio komisija kartu su visomis Baltijos valstybėmis sukūrė Baltijos jūros veiksmų planą ekoregiono padėčiai gerinti. Nepaisant to, per šešerius metus šalys nesugebėjo pasiekti užsibrėžto rezultato. Laura Urbonavičiūtė aiškinasi, kaip mažinama tarša Baltijos jūroje.  

Etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Europos Sąjungos ambasadoriaus Afganistane darbą baigiantis Vygaudas Ušackas sako, kad pažanga šalyje yra akivaizdi, bet trapi. Vakar buvo jo paskutinė diena Afganistane. Ušacko teigimu, gamtos išteklių turtingas Afganistanas per kelis dešimtmečius gali suklestėti, tačiau tam esą reikalingas saugumas, infrastruktūra, palanki teisinė bazė ir kvalifikuota biurokratija bei darbo jėga. Ambasadorius taip pat sako, kad afganai turi kovoti su korupcija, gerinti moterų padėtį ir teises, kurti palankią aplinką investicijoms. Vygaudą Ušacką kalbina Madona Lučkaitė. Nuo rugsėjo 1-os dienos jis pradės dirbti Europos Sąjungos ambasadoriumi Rusijoje.

Šią vasarą LRT TELEVIZIJOS ekranuose startavo nauja laida apie kiną – „Kinfo“. Kalbiname laidos prodiuserę Eglę Burbaitę.

„Ryto garsai” – rugpjūčio 6 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Ramūnas Grumbinas, prodiuserė Aušra Juraitė. .

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...