captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: R. Meilutytė grįžta į Vilnių

Pasaulio plaukimo čempionate Ispanijoje sekmadienį moterų 50 m krūtine rungties finale antra finišavo bei sidabro medalį iškovojo planetos rekordininkė (29,48 sek.) Rūta Meilutytė.
Rūta Meilutytė. BFL nuotr.
Rūta Meilutytė. BFL nuotr.

Pirmąjį pasaulio čempionato Barselonoje apdovanojimą – aukso medalį – šešiolikmetė antradienį iškovojo 100 m rungtyje krūtine –  1 min. 04,42 sek.

Nuo rugpjūčio 5 d.  pasienyje su Baltarusija gyvenantys Lazdijų rajono gyventojai privalo registruoti auginamas kiaules. Tokios priemonės imtasi baiminantis afrikinio kiaulių maro iš Baltarusijos.

Aktyvistai prie Baltarusijos ambasados reiškia  paramą Alesiui Beliackiui ir kitiems įkalintiems šios šalies žmogaus teisių gynėjams. Ambasadoriui ketinama įteikti kreipimąsi, raginant išlaisvinti politiką. 

 Vyriausioji rinkimų komisija  pirmadienį svarstys klausimą dėl iniciatyvinės grupės referendumui, kad būtų ribojama informacijos apie homoseksualius asmenis sklaida.   Kauno politikas referendumą siūlo rengti dėl formuluotės, kad „bet kokia informacija, susijusi su homoseksualizmo propagavimu, visuomenės informavimo priemonėse būtų skelbiama tik po 22 valandos".

 Kaip per atostogas saugote savo namus pokalbyje su klausytojais 13 37 val.

ES ambasadoriaus Afganistane postą paliekantis Vygaudas Ušackas sako, kad Lietuvai būtų naudinga dalyvauti naujoje NATO mokymo misijoje ir skirti komercijos atašė Kabule. Paskutinę savo darbo dieną diplomatas teigė, kad „Lietuvai reikėtų tęsti keleriopą dalyvavimą Afganistane".

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

„Lietuvos diena“ – rugpjūčio 5 d., pirmadienį, nuo  13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 Laidos redaktorė R. Kupetytė

Ved. Madona Lučkaitė.

    

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...