captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ar griežtesnė eismo dalyvių kontrolė padės sumažinti žuvusiųjų skaičių?

Policija visą rugpjūčio mėnesį šalies keliuose tikrins, ar vairuotojai ir keleiviai segi saugos diržus, o motociklų vairuotojai ir keleiviai dėvi saugos šalmus, taip pat, ar saugiai automobiliuose keliauja vaikai.

Policija visą rugpjūčio mėnesį šalies keliuose vykdys vairavimo kontrolę, tikrins, ar vairuotojai ir keleiviai segi saugos diržus, o motociklų vairuotojai ir keleiviai dėvi saugos šalmus, taip pat, ar saugiai automobiliuose keliauja vaikai. Tuo metu Susisiekimo ministerijoje vyksiančiame Saugaus eismo tarybos posėdyje bus aptariami Administracinių teisių pažeidimų kodekso pakeitimai, numatantys griežtesnes baudas už kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Rūtos Meilutytės triumfas Barselonoje. Plaukimo specialistų ir pedagogų komentarai.

Valstybinės darbo inspekcijos duomenimis, iš 11-kos sunkių ir 6 mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe, darbuotojui nukritus iš aukščio, apie pusę jų įvyko dėl to, kad  kolektyvinės apsaugos priemonės buvo įrengtos netinkamai. Inspekcija visą šį mėnesį tęs birželį pradėtą akciją „Statybvietėse – saugus darbas“ – aktyviai tikrins, kaip laikomasi darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų.

Labas rytas, sakome Egiptui ir Kaire studijavusiam Dominykui Milašiui.

Taip pat kitos temos, žinios, orų prognozė, kultūros renginiai.

Laidą veda Artūras Matusas ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė. 

„Ryto garsai“ rugpjūčio 5 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close