captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės – UNESCO 2013-aisiais minima sukaktis. Apie Europos ir pasaulio mokslininkę ir asmenybę – pirmadienio viktorina.
Visuomenės ir kultūros veikėja dr. Meilė Lukšienė.
Visuomenės ir kultūros veikėja dr. Meilė Lukšienė.

Meilė Lukšienė (1913–2009) –  literatūros tyrėja, pedagogė, edukologė, Lietuvos švietimo reformos pradininkė. Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės – UNESCO 2013-aisiais minima sukaktis. Apie  Europos ir pasaulio mokslininkę ir asmenybę  – pirmadienio viktorina.  

„Gal paradoksalu, bet šiandien tokia fotografijų, vaizdų gausa atskleidžia profesionalaus fotografo meistrystę. Tarp daugybės menkaverčių, atsitiktinių darbų iš karto pastebi tikrai dėmesio vertą kūrinį. Todėl manęs tas vaizdų perteklius nebaugina“, – sako Kanadoje gyvenantis fotografas Grigorijus Talas.  

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Renkame Metų verstinę knygą. Kroatų rašytojo Mate Matišičiaus pjesių rinkinį „Pomirtinė trilogija“ (leidykla „Aidai“) aptars literatūrologė Jurga Katkuvienė ir knygos vertėja Julija Gulbinovič.

„Menas – didžiulė kultūros erdvė su savitais išgyvenimais, vaizdiniais, reikšmėmis, giliai įsiskverbiantis į patį žmogų ir į jo veiklą bei darinius, į pačią jo gelmę“, – rašė Meilė Lukšienė (1913-2009), literatūros tyrėja, pedagogė, edukologė, Lietuvos švietimo reformos pradininkė. Meilės Lukšienės 100-osios gimimo metinės – UNESCO 2013-aisiais minima sukaktis.

Apie  Europos ir pasaulio mokslininkę ir asmenybę  – pirmadienio viktorina.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ rugpjūčio 5 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...