captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: netipiška bendrovės ūkinė veikla

Radviliškio rajono žemės ūkio bendrovė ,,Artumė“ – viena iš maždaug pusantro šimto Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijai priklausančių žemės ūkio įmonių. Joje laikoma apie 200 tauriųjų elnių, auginami speltiniai kviečiai, nendriniai dryžučiai.

Radviliškio rajono žemės ūkio bendrovė ,,Artumė“ – viena iš maždaug pusantro šimto Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijai priklausančių žemės ūkio įmonių. Joje laikoma apie 200 tauriųjų elnių, auginami speltiniai kviečiai, nendriniai dryžučiai. Kas lėmė netipišką ūkinę veiklą, kokia jos ekonomika?  

Šalyje vyrauja šeimos ūkiai. Tačiau, pasak Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos tarybos pirmininko Vido Juodsnukio, juose mažai jaunų žmonių, pasigendama valdžios dėmesio ir konkrečios paramos.  

Šiuo metu daugelyje Lietuvos ministerijų, žinybų, organizacijų veikia viešųjų ryšių su visuomene skyriai. Nors ir jų pavadinimai, ir veikla gali šiek tiek skirtis, tačiau esminis visų darbo tikslas, kad visuomenė sužinotų apie svarbiausius ministerijų, įstaigų, žinybų sprendimus, įvykius jose. Taip pat labai svarbios viešųjų ryšių skyrių funkcijos yra palaikyti nuolatinius kontaktus su kitomis valstybės įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, žiniasklaida, viešosios informacijos rengėjais, platintojais ir vartotojais, plačiajai visuomenei teikti įvairiapusišką informaciją. O kaip iš tikrųjų?  

Ved. Algirdas Steponavičius.  

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, rugpjūčio 2 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...