captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: koks Rūtos Meilutytės pasiekimas finale?

1 min. 4,35 sek. – toks plaukikės iš Lietuvos pasiektas pasaulio rekordas plaukiant 100 m krūtine Barselonoje vykstančio pasaulio čempionato pusfinalyje. Kaip Rūtai Meilutytei sekėsi šios rungties finale?
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

1 min. 4,35 sek. – toks plaukikės iš Lietuvos pasiektas pasaulio rekordas plaukiant 100 m krūtine Barselonoje vykstančio pasaulio čempionato pusfinalyje. Kaip Rūtai Meilutytei sekėsi šios rungties finale? 

Su valstybiniu vizitu į Lietuvą atvyksta Izraelio prezidentas Shimonas Peresas. Nobelio taikos premijos laureatas mūsų šalyje lankosi Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu. Trečiadienį ir ketvirtadienį jis dalyvaus oficialiuose susitikimuose ir renginiuose.

Nuo liepos 30 d. Lietuvos gyventojai gali daug paprasčiau pasitikrinti informaciją apie savo finansinius įsipareigojimus kredito įstaigoms ir sužinoti savo kredito istoriją – tereikia per elektroninės bankininkystės sistemą prisijungti prie Lietuvos banko valdomos Paskolų rizikos duomenų bazės.

Pirmą kartą po trejų metų pertraukos Izraelio ir palestiniečių pareigūnai vėl susėdo prie derybų stalo. Kada ir kokių rezultatų gali duoti šis susitikimas?

Taip pat laidoje prisiminsime Medininkų tragediją, girdėsite Mykolo Drungos parengtą užsienio spaudos apžvalgą, ištrauką iš „Amerikos balso“ archyvų, kaip visada trečiadieniais – pokalbį apie sveiką gyvenseną.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Deividas Jursevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai” liepos 31 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...