captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip miestai sprendžia benamių problemą?

Sostinės valdžia pritarė socialinės rizikos asmenų, neturinčių gyvenamosios vietos ir elgetaujančiųjų, integracijos programai. Kuo ši programa gali būti naudinga, kokia kitų miestų patirtis? 

Sostinės valdžia pritarė socialinės rizikos asmenų, neturinčių gyvenamosios vietos ir elgetaujančiųjų, integracijos programai. Kuo ši programa  gali būti  naudinga, kokia kitų miestų patirtis? 

Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos veterinarijos tarnybų vadovai tarėsi, kaip kovoti su plintančiu afrikiniu kiaulių maru. Ką pavyko šalims sutarti, kokių bus imamasi priemonių toliau?

Europos Komisija kortelių mokesčius kelia ant vartotojų pečių, teigia vartotojų asociacija „Už sąžiningą bankininkystę“.

Lietuvoje netylant diskusijoms apie eitynes „Už lygybę“, kurios vyks šeštadienį, vis daugiau kalbama ir apie seksualinių mažumų teises apskritai. Kiek pažengęs pasaulis seksualinių mažumų teisių klausimu? Kaip mažumos gyvena šalyse, kur už homoseksualius santykius gresia kalėjimas iki gyvos galvos arba mirties bausmė? Visa tai „Naujienų žemėlapyje“ apžvelgs Živilė Kropaitė.

Šį savaitgalį Klaipėda bus vadinama „Jūros šventės karalyste“. Didžiausią pajūrio fiesta rengiama jau 54-ąjį kartą. Kas joje išskirtino šiemet? Apie tai iš studijos Klaipėdoje nuo 9-tos val. pasakos Asta Kažukauskienė su pašnekovais.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ liepos 26 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close