captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: amerikiečių rašytoja Jami Attenberg

„Šiandien kūrybą keičia socialinės medijos. Man jos padeda pasiekti daugiau skaitytojų, bet kartu veikia patį rašymo būdą: noriu žinias perduoti kuo greičiau, aiškiau, patogiau. Manau, kad rašytojai turi suvokti kaitą ir pabandyti pritaikyti socialines medijas sau.“
Amerikiečių rašytoja Jami Attenberg
Amerikiečių rašytoja Jami Attenberg

„Šiandien kūrybą keičia socialinės medijos. Man jos padeda pasiekti daugiau skaitytojų, bet kartu veikia patį rašymo būdą: noriu žinias perduoti kuo greičiau, aiškiau, patogiau. Manau, kad rašytojai turi suvokti kaitą ir pabandyti pritaikyti socialines medijas sau“, – pastebi amerikiečių rašytoja Jami Attenberg.

„Na, aš jau gulsiu skersas, kad meninis lygis išliktų aukštas. Neduok Dieve, kad neatsirastų patys žinot kas – popsas. Kovojam tiktai už gerą meninį lygį, nes ir mūsų žemaitėliai, kaimo žmogeliai ir visi kiti turi teisę girdėti gerą muziką, gerą poeziją ir matyti puikų šokį“, – užtikrino Medvėgalio menų festivalio Šilalės rajone projekto vadovas ir režisierius Vytautas Jankauskas.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“.

„Visus keturis pažįstu nuo vaikystės, tačiau pastatyti juos drauge priešingoje nei įprasta objektyvo pusėje – man istorinė akimirka. Mūsų fotografijos istorijoje šie menininkai nepakeičiami, o laikas sparčiai bėga, tad norėjosi suspėti juos užfiksuoti drauge“, – sako fotografė Monika Požerskytė, cikle „Keturi“ įamžinusi svarbiausius Lietuvos fotografijos mokyklos atstovus.

„Šiandien kūrybą keičia socialinės medijos. Man jos padeda pasiekti daugiau skaitytojų, bet kartu veikia patį rašymo būdą. Rašydama galvoju apie žmones, kuriems sunku ilgiau išlaikyti dėmesį, noriu žinias perduoti kuo greičiau, aiškiau, patogiau. Geras pavyzdys žurnalai, kurių tekstai traukiasi tiek, kad tampa punktų išvardijimu. Manau, kad rašytojai turi suvokti kaitą ir pabandyti pritaikyti socialines medijas sau“, – pastebi amerikiečių rašytoja Jami Attenberg. Su kokiais iššūkiais šiandien susiduria rašytojas? Kaip kinta auditorijos interesai? Pokalbis su Vasaros literatūros seminarus Vilniuje vedančia amerikiečių prozininke J. Attenberg.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ liepos 26 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...