captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: čigoniško tango atlikėjai iš Argentinos – trio „Zingaros“

„Mūsų grojami kūriniai sujungia du skirtingus stilius – čigonišką muziką ir tango. Juos sumaišius, sukuriamas unikalus žanras, kuriam būdinga čigoniškos muzikos aistra ir euforija bei argentinietiško tango melancholija ir nostalgija.“
Čigoniško tango atlikėjai iš Argentinos trio „Zingaros“.
Čigoniško tango atlikėjai iš Argentinos trio „Zingaros“.

„Mūsų grojami kūriniai sujungia du skirtingus stilius – čigonišką muziką ir tango. Juos sumaišius, sukuriamas unikalus žanras, kuriam būdinga čigoniškos muzikos aistra ir euforija bei argentinietiško tango melancholija ir nostalgija“, – apie savo atliekamą muziką pasakoja argentiniečių trio „Zingaros“ įkūrėjas Alejandro Montero.

„Kino gamybos ir kino tyrėjų sritys dažnai būna atskirtos. Šioje stovykloje mes suteikiame galimybę šių sričių atstovams pasikalbėti ir padiskutuoti tarpusavyje“, – apie paskutinį liepos savaitgalį Žeimių dvaro sodyboje vyksiančią kino stovyklą „Kinas ir garsas“ pasakoja organizatorė, „Meno avilio“ direktorė Lina Černiauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje viena tema: naujausioji amerikiečių grožinė ir memuarinė literatūra apie mirimo procesą.

„Mūsų grojami kūriniai sujungia du skirtingus stilius – čigonišką muziką ir tango. Juos sumaišius sukuriamas unikalus žanras, kuriam būdinga čigoniškos muzikos aistra ir euforija bei argentinietiško tango melancholija ir nostalgija“, – apie savo atliekamą muziką pasakoja argentiniečių trio „Zingaros“ įkūrėjas Alejandro Montero. Apie čigoniškų dainų, argentinietiško tango, flamenko polėkio ir šiuolaikiškos dvasios sąjungą scenoje – pokalbis su trio nariais: gitaristu Alejandro Montero, smuikininku Davidu Macchione, akordeonininku Alexanderiu Garate, ir „Kristupo vasaros festivalio“ koncertų koordinatore Marcele Zikaraite.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ ketvirtadienį, liepos 25 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...