captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie lietuvišką kino detektyvą „Vardas tamsoje“

„Agnės Marcinkevičiūtės režisuota detektyvinė drama „Vardas tamsoje“ sukurta pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės bestselerį. Pasak filmo prodiuserės Živilės Gallego, „geriausia filmo reklama – teigiami žiūrovų atsiliepimai“.
Kadras iš filmo „Vardas tamsoje".
Kadras iš filmo „Vardas tamsoje".

„Agnės Marcinkevičiūtės režisuota detektyvinė drama „Vardas tamsoje“ sukurta pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės bestselerį. Pasak filmo prodiuserės Živilės Gallego, „reklama filmo geru nepadaro. Filmas kalba pats už save. O geriausia filmo reklama – teigiami žiūrovų atsiliepimai“.

„Buvo tas laikas, kai mes gyvenome už geležinės uždangos ir kiekvienas kontaktas su užsieniečiu, sakykim lenku, nekalbant jau apie Vakarų pasaulį, buvo neeilinis įvykis. Kritus visoms toms sienoms, bendravimas pasidarė, sakyčiau, net asmeniškas. Plenerai galbūt sąlygojo, kad kontaktai pasidarė kasdieniai, draugiški ir neformalūs“, – apie plenerų reikšmę sako tapytojas Aleksandras Vozbinas.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ menotyrininko Ernesto Parulskio kultūros komentaras „Rašymas, rašytojai ir alga“.

„Agnės Marcinkevičiūtės režisuota detektyvinė drama „Vardas tamsoje“ sukurta pagal to paties pavadinimo Renatos Šerelytės bestselerį. Pasak filmo prodiuserės Živilės Gallego, „reklama filmo geru nepadaro. Filmas kalba pats už save. O geriausia filmo reklama – teigiami žiūrovų atsiliepimai“. Apie pirmąjį po ketvirčio amžiaus sukurtą lietuvišką detektyvinio žanro kino filmą pokalbis studijoje su režisiere A. Marcinkevičiūte, rašytoja R. Šerelyte, kine debiutuojančia pagrindinio vaidmens atlikėja aktore Deimena Drąsutyte ir filmo prodiusere Ž. Gallego.  

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro antradienį, liepos 23 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...