captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ko tikimasi pradėjus taikyti lygtinį paleidimą?

Liepos 1-ąją įsigalios Probacijos įstatymas, sukėlęs visuomenėje daug diskusijų ir net baimių. Jau šį mėnesį į laisvę anksčiau negu numatyta turėtų išeiti 3 tūkstančiai nuteistųjų.
Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.
Gedimino Savickio (ELTA) nuotr.

Liepos 1-ąją įsigalios Probacijos įstatymas, sukėlęs visuomenėje daug diskusijų ir net baimių. Jau šį mėnesį į laisvę anksčiau negu numatyta turėtų išeiti 3 tūkstančiai nuteistųjų. Juos turėsiančios prižiūrėti tarnybos skelbia, kad neturi pinigų jų tinkamai priežiūrai ir prašo atidėti įstatymą keleriems metams. Tuo metu visuomenėje girdėti sakant, kad tūkstančiai paleistų į laisvę anksčiau laiko kalinių gali kelti grėsmę žmonių saugumui. Kokie pokyčiai, taikant lygtinį paleidimą nuteistiesiems?

Tris savaites Europa gyveno futbolu, tačiau daugiausiai aistrų savaitgalį virė Kijeve ir komandų finalininkių šalyse – Italijoje  ir Ispanijoje. Profesionalų komentarai, klausytojų įžvalgos ir įspūdžiai iš šalių  finalininkių.

Trečdaliu didėja festivalių skaičius, plečiasi ne tik įvairovė ir geografija.

Svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai.

Taip pat laidoje – naujausios žinios, orų prognozė, kultūros renginių anonsai, spaudos apvžalga, verslo naujienos, M. Romerio universiteto doc. Vytauto Dumbliausko komentaras.

Ved. Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai” – liepos 2 d., pirmadienį,nuo 06.30 iki 10.00 val. per Lietuvos radiją.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...