captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Tai, kas daroma dainuojant, yra labai apgalvotas procesas. Ir tai turi vykti ne tik atliekant kiekvieną vaidmenį, bet kiekviename mažiausiame pasirodyme“, – teigia Eduardas Kaniava. Apie legendinį operos solistą, sutinkantį 75-mečio jubiliejų – pirmadienio viktorinoje.
Legendinis operos solistas Eduardas Kaniava. A. Solomino nuotr.
Legendinis operos solistas Eduardas Kaniava. A. Solomino nuotr.

Druskininkiečius ir kurorto svečius į renginius kviečia 10-asis tarptautinis menų festivalis „Druskininkų vasara su Mikalojumi Konstantinu Čiurlioniu“. Festivalio programoje – daugiau nei keturios dešimtys įvairių žanrų profesionaliojo meno renginių, kurie leis dar geriau pažinti ir suprasti Čiurlionio kūrybinį palikimą, pajusti jo neblėstančią įtaką šiandienos menininkams ne tik Lietuvoje, bet ir plačiajame pasaulyje. Apie beveik tris mėnesius truksiantį festivalį – pokalbis su jo vadove Genovaite Šalteniene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – leidyklos „Alma littera“ leidinių vadovė Ingrida Dubauskienė apie keturis romanus: Roko Flicko „Paskutinis traukinys“, Vanessos Diffenbaugh „Gėlių kalba“, Diane Chamberlain „Pribuvėjos išpažintis“ ir Laurento Gounelle „Dievas visada keliauja incognito“.

„Tai, kas daroma dainuojant, yra labai apgalvotas procesas. Ir tai turi vykti ne tik atliekant kiekvieną vaidmenį, bet kiekviename mažiausiame pasirodyme“, – teigia baritonas Eduardas Kaniava. Daugiau nei 40 vaidmenų sukūręs, daugiau nei 2500 spektaklių dainavęs, daugiau nei 70 pasaulio šalių gastroliavęs legendinis operos solistas tvirtina, kad jį globoja žvaigždė, kuri visuomet viską surikiuoja į vietas. Apie 75-mečio jubiliejų sutinkantį maestro Eduardą Kaniavą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ liepos 2 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per „Klasiką“.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...