captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Lietuva turėtų tęsti struktūrines reformas

Vilniuje viešinti TVF vadovė Christine Legarde sako, jog suvaldžiusi krizę, Lietuva turėtų tęsti struktūrines reformas, skatindama ūkio augimą ir darbo vietų kūrimą. Ketvirtadienį ji dalyvavo diskusijoje „Europos ekonominė integracija: iššūkiai ir galimybės“.  
TVF vadovė Ch. Lagarde. ELTA nuotr.
TVF vadovė Ch. Lagarde. ELTA nuotr.

Vilniuje viešinti TVF vadovė Christine Legarde sako, jog suvaldžiusi krizę, Lietuva turėtų tęsti struktūrines reformas, skatindama ūkio augimą ir darbo vietų kūrimą. Ketvirtadienį ji dalyvavo diskusijoje „Europos ekonominė integracija: iššūkiai ir galimybės“.  

ES vidaus reikalų ministrai neformaliame susitikime Vilniuje aptaria kibernetinio saugumo, migracijos, asmens duomenų apsaugos klausimus ir Sirijos pabėgėlių padėtį.  

Tarnybinio patikrinimo išvados dėl galimai parlamentaro  Gedimino Jakavonio žmonai perkeltos atsakomybės už greičio viršijimą žadamos kitos savaitės pradžioje. Aiškinamasi, kodėl Varėnos policija protokolą už greičio viršijimą surašė ne automobilį, kaip manoma, vairavusiam Seimo nariui, o jo žmonai.

Kaip Jūs siūlote spręsti tuberkuliozės problemą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Rusijos teismas protestų lyderį Aleksejų Navalną pripažino kaltu dėl valstybės lėšų grobstymo. Prokuroras prašė teismo politikui skirti šešerius metus kalėjimo. Aktyvistas kaltinimus neigia ir sako, kad byla jam iškelta dėl oponavimo prezidentui Vladimirui Putinui.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, apžvalgininkės Ramunės Sakalauskaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“, kalbos valandėlė.  

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Agnė Skamarakaitė.

„Lietuvos diena“ liepos 18 d., ketvirtadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close