captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: buvusi kultūros darbuotoja – pieno ūkio šeimininkė

Po dviejų dešimtmečių darbo mieste buvusi kultūros darbuotoja Birutė Kerušauskienė, gimusi ir augusi kaime, vėl sugrįžo į jį. Ne ilsėtis ar kaimo grožiu žavėtis – ėmėsi savaip tvarkytis pieno ūkyje.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.
Laidos vedėjas Algirdas Steponavičius.

Po dviejų dešimtmečių darbo mieste buvusi kultūros darbuotoja Birutė Kerušauskienė, gimusi ir augusi kaime, vėl sugrįžo į jį. Ne ilsėtis ar kaimo grožiu žavėtis – ėmėsi savaip tvarkytis pieno ūkyje. Ne tik karves ji melžia, bet ir pačios suslėgtais sūriais, varške, grietine ūkininkų turgelyje Kaune prekiauja.  

Radviliškių kaimą garsina duonos kepėjai. Šis kaimas yra Panevėžio rajone, Krekenavos seniūnijoje. Čia Audronė ir Albinas Kisieliai kepa natūralią, rankomis minkomą „Petronėlės“ duoną, pelniusią tautinio paveldo produkto vardą, kelias dešimtis įvairių kitų kepinių. Kepėjų darbas jiems toks svarbus ir mielas, kad savo sodybą padedami tautodailininko medžio skulptūrų drožėjo Eduardo Tito šią vasarą Duonos alėja išgražino. Šeštadienį į ją, tiksliau į jau trečią kartą organizuojamą duonos šventę, kviečia didelį būrį svečių.  

Ved. Algirdas Steponavičius.  

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, liepos 19 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close