captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: rašytojas, žurnalistas Menachemas Kaiseris

„Rašytojui suteikta nuostabi galimybė, kurios neturi jokia kita profesija, – tyrinėti. Tai mane ir patraukė, tai man padeda susigaudyti pasaulyje. Niekas neteikia didesnio pasitenkinimo nei gerai suręstas sakinys“, – sako rašytojas ir žurnalistas Menachemas Kaiseris.
Rašytojas<br> žurnalistas Menachemas Kaiseris.
Rašytojas
žurnalistas Menachemas Kaiseris.

„Rašytojui suteikta nuostabi galimybė, kurios neturi jokia kita profesija, – tyrinėti. Tai mane ir patraukė, tai man padeda susigaudyti pasaulyje. Niekas neteikia didesnio pasitenkinimo nei gerai suręstas sakinys“, – sako rašytojas ir žurnalistas Menachemas Kaiseris, dalyvaujantis Vilniuje vykstančiuose Vasaros literatūros seminaruose.  

„Pirmiausia apsvarstėme ir griežtai apsisprendėme, kad vis dėlto aplikacija turi būti pažintinė, o ne vien tiktai pramoginis produktas. Kadangi Velnių muziejuje eksponuojama per 600 velniukų-eksponatų, tai ir į Velnių muziejaus aplikaciją įeina apie 100 eksponatų, kuriuos galime vadinti pagrindiniais, esminiais. Pagrindiniai akcentai – muziejaus eksponatai ir folkloro įdomybės“, – apie mobilias Velnių muziejaus aplikacijas sako Antano Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejaus vadovė Jurgita Rimkutė.  

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.  

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: apie komediją kine ir nacionalinius stilius; kodėl sunku rašyti teatro kritiką; vieno žymaus skulptoriaus pomirtinė retrospektyva Budapešte.     

„Rašytojui suteikta nuostabi galimybė, kurios neturi jokia kita profesija, – tyrinėti. Tai mane ir patraukė, tai man padeda susigaudyti pasaulyje. Niekas neteikia didesnio pasitenkinimo nei gerai suręstas sakinys – ne tik parašai tekstą, bet ir sukuri pasaulį“, – sako rašytojas ir žurnalistas Menachemas Kaiseris, dalyvaujantis Vilniuje vykstančiuose Vasaros literatūros seminaruose. Kuo rašytoją sudomino Lietuva, jog gavęs prestižinę Fulbright stipendiją jis atvyko į Vilnių? Kodėl menininkas gyvenimą dalija tarp Niujorko ir Rytų Europos? Apie kūrybą, tapatybę ir ryšius su Vilniumi pokalbis studijoje.  

Ved. Raminta Jonykaitė.                    

„Ryto allegro“ liepos 18 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.  

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...