captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: „Kristupo gitaros“ ir jo svečiai

Šiemet Kristupo vasaros festivalio ciklas „Kristupo gitaros“, prasidedantis liepos 18 dieną, suburs kaip reta spalvingus atlikėjus iš Argentinos, Belgijos, Estijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos ir, aišku, Lietuvos.

Šiemet Kristupo vasaros festivalio ciklas „Kristupo gitaros“, prasidedantis liepos 18 dieną, suburs kaip reta spalvingus atlikėjus iš Argentinos, Belgijos, Estijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos ir, aišku, Lietuvos. Daugelis jų pasižymi ne tik muzikiniais, bet ir aktoriniais talentais, yra subūrę įdomių sudėčių ansamblių. Pasitinkat pirmąją, dešimties metų sukaktį, ciklo programą studijoje pristatys jo koordinatorė Jurgita Murauskienė. Išgirsime būsimų koncertų atlikėjų bei ankstesnių metų „Kristupo gitarų“ dalyvių įrašų.

Antroji laidos dalis primins prieš 240 metų žemiškąją kelionę užbaigusį baroko fleitos virtuozą, iki šiol aktualaus teorinio traktato autorių, Prūsijos valdovo Frederiko  mokytoją ir bičiulį Johanną Joachimą Quantzą.  Beje, prieš užimdamas šias pareigas, geriausiu Europos fleitininku vadintas Quantzas šešerius metus tarnavo kitam „didžiajam“ – Lietuvos ir Lenkijos valdovui Frydrichui Augustui II.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – liepos 17 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT Klasiką. Kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...