captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Politinė taryba aptaria tolesnį valdančiosios koalicijos darbą

Socialdemokratų vicepirmininkas Algirdas Sysas sako, kad Tarybos posėdyje daugiausia dėmesio skiriama biudžeto klausimams, tačiau Taryba taip pat ketina įvertinti situaciją, kai teismas nuteisė Darbo partijos narius dėl juodosios buhalterijos.  
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Socialdemokratų vicepirmininkas Algirdas Sysas sako, kad Tarybos posėdyje daugiausia dėmesio skiriama biudžeto klausimams, tačiau Taryba taip pat ketina įvertinti situaciją, kai teismas nuteisė Darbo partijos narius dėl juodosios buhalterijos.

Pasaulio lietuvių bendruomenės ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos suvažiavime Kaune aptariamos aktualiausios išeivijos lietuvių problemos, tarp kurių – ir pilietybės išsaugojimo klausimas.

Prieš 80 metų Steponas Darius ir Stasys Girėnas pakilo skrydžiui per Atlantą, iš Niujorko į Kauną. Po pusantros dienos, pasiekus tuometinės Vokietijos teritoriją, lėktuvas sudužo ir abu lakūnai žuvo.

Vilniaus Lukiškių aikštės paminklo konkurse nugalėjo projektas „Tautos dvasia“. Šiam konkursui buvo pateikti 28 projektai, bet pusė jų nesvarstomi kaip neatitikę konkurso sąlygų. Pernai buvo išrinktas nugalėtojas sutvarkyti aikštę, numatyta vieta žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimo monumentui.

Ar patogu jūsų mieste važiuoti dviračiais? Pokalbis su klausytojais 13.37 val. 

Taip pat naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.  

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ liepos 15 d. pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ. 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...