captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: ką įsidėti į kelionių vaistinėlę?

Medicininių priemonių ir medikamentų sąrašas priklauso nuo to, kur keliaujame, kada ir kokia transporto rūšimi. Pasak gydytojų, svarbiausia neužmiršti pastoviai vartojamų vaistų – pasiimti tiek, kad pakaktų visos kelionės metu.

Medicininių priemonių ir medikamentų sąrašas priklauso nuo to, kur keliaujame, kada ir kokia transporto rūšimi. Pasak gydytojų, svarbiausia neužmiršti pastoviai vartojamų vaistų – pasiimti tiek, kad pakaktų visos kelionės metu. Kiti patarimai – pleistrai (jei kojas nutrintų), dezinfekuojantis skystis ar servetėlės, medikamentai virškinimui sutrikus, skausmui malšinti.

Kojų venų ligos – dažna liga, kurios gydymo žmonės bijo, todėl delsia eiti pas gydytoją. „Žmonėms trūksta informacijos apie lazerinį išsiplėtusių venų gydymo būdą – kažkodėl jie yra įsitikinę, kad tokio tipo operacijos atliekamos tik išimtinais atvejais“, – sako Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Dienos chirurgijos skyriaus vedėjas dr. Narimantas Markevičius. Pasakojime jis paaiškins, kas kenkia kojų venoms ir kas padės išvengti venų ligų.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį, liepos 13 d., 11.03 val., kartojama liepos 18 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...