captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“ viešnia – Rima Žičkienė

„Į Lietuvą grįžtu nedažnai. Džiugu, kad šį kartą man audienciją skyrė Jo Ekselencija Valdas Adamkus su ponia Alma. Kalbėjomės apie gyvenimą čia ir už Atlanto: apie politiką, neapsakomą norą pakelti Lietuvą, apie socialines ir kultūrines aktualijas.“
Labdaros ir paramos fondo „Kazickas Family Foundation“ steigėjo dr. Juozo Kazicko asistentė Rima Žičkienė.
Labdaros ir paramos fondo „Kazickas Family Foundation“ steigėjo dr. Juozo Kazicko asistentė Rima Žičkienė.

„Į Lietuvą grįžtu nedažnai. Džiugu, kad šį kartą man audienciją skyrė Jo Ekselencija Valdas Adamkus su ponia Alma. Kalbėjomės apie gyvenimą čia ir už Atlanto: apie politiką, neapsakomą norą pakelti Lietuvą, apie socialines ir kultūrines aktualijas. Pasisekė atvykti tokiu laiku, kai Lietuvoje vyksta ypač svarbūs dalykai, kaip pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai“, – pasakoja viešnia iš Amerikos Rima Žičkienė, labdaros ir paramos fondo „Kazickas Family Foundation“ steigėjo dr. Juozo Kazicko asistentė.

„Laikas ateina toksai, kad visi ir klausia, ar galima pas jus atvažiuoti, mes norėtume pas jus ką nors sukurti, pabendrauti. Tai kaip tik šios rezidencijos buvimas ir veikla būtent ir pasiteisina, nes jau galime kalbėti ne apie tokį vienpusį mūsų menininkų išvykimą, bet ir tam tikrus besikeičiančius srautus, mainus“, – apie trečius metus Lietuvos kompozitorių sąjungos vykdomą tarptautinę menininkų rezidencijos programą sako pirmininkė Zita Bružaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje šios temos: dvi skirtingos nuomonės apie slaptuosius agentus; kas šiuo metu blogina kultūrinius Prancūzijos ir Amerikos santykius; kur labiausiai reiškiasi šiuolaikiškumas Vengrijoje ir pasvarstymai apie pasaulio ir kalbos santykį.

„Į Lietuvą grįžtu nedažnai. Džiugu, kad šį kartą man audienciją skyrė Jo Ekselencija Valdas Adamkus su ponia Alma. Kalbėjomės apie gyvenimą čia ir už Atlanto: apie politiką, neapsakomą norą pakelti Lietuvą, apie socialines ir kultūrines aktualijas. Pasisekė atvykti tokiu laiku, kai Lietuvoje vyksta ypač svarbūs dalykai, kaip pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai”,  – pasakoja viešnia iš Amerikos Rima Žičkienė, labdaros ir paramos fondo „Kazickas Family Foundation“ steigėjo dr. Juozo Kazicko asistentė. Apie adaptaciją kitoje kultūroje, lietuvybės puoselėjimą, lietuviškų mažų bendruomenių kasdienybę pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro” ketvirtadienį, liepos 11 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...