captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kaip vertinate Prezidentės ketverių metų veiklą?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien spaudos konferencijoje pristatė ketvirtųjų kadencijos metų rezultatus, apžvelgė svarbiausius atliktus darbus ir šalyje įvykusius pokyčius.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien spaudos konferencijoje pristatė ketvirtųjų kadencijos metų rezultatus, apžvelgė svarbiausius atliktus darbus ir šalyje įvykusius pokyčius. Likus mažiau nei metams iki rinkimų, Prezidentė kol kas nėra paskelbusi, ar juose dalyvaus, o Europos žiniasklaida kalba apie galimybę jai užimti postą Europos Sąjungos institucijose.

Kaip Jūs vertinate Prezidentės ketverių metų veiklą? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Premjeras Algirdas Butkevičius su Jungtinių Valstijų energetikos bendrovės „Chevron“ atstovais aptarė pasikeitusius įstatymus, kuriais sugriežtinta skalūnų dujų žvalgyba ir gavyba. Bendrovė informavo A. Butkevičių, kaip sekasi dėl žvalgybos darbų tartis su Vakarų Lietuvos vietos bendruomenėmis.

Sunkiausiai abiturientams įveikiamas šiemet buvo informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminas – jo neišlaikė beveik penktadalis laikiusiųjų.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, reportažas apie mitybos įpročius.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Agnė Skamarakaitė.

„Lietuvos diena“ trečiadienį, liepos 10 d., nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...