captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Premjeras sako netikintis, kad situacija dėl kyšininkavimo Lietuvoje yra bloga

Nevyriausybinės organizacijos „Transparency International" antradienį paskelbti tyrimo rezultatai rodo, kad Lietuvoje per pastaruosius trejus metus kyšininkavimo sumažėjo, bet lietuviai vis dar kyšininkauja daugiausia ES.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Nevyriausybinės organizacijos „Transparency International" antradienį paskelbti tyrimo rezultatai rodo, kad Lietuvoje per pastaruosius trejus metus kyšininkavimo sumažėjo, bet lietuviai vis dar kyšininkauja daugiausia ES. Kodėl, Jūsų manymu, Lietuvoje nemažėja korupcijos mastai? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Vilniuje tęsiasi neformalus ES šalių sveikatos apsaugos ministrų susitikimas, kuriame aptariama kova su rūkymu ir vyresnio amžiaus žmonių gerovė.  

Dėl antradienį rengiamo pasienio pareigūnų protesto specialistai ragina vairuotojus nesant būtinybei nevažiuoti per pasienio punktus su Baltarusija.

Briuselyje antradienį rengiama pirmoji Ekonomikos ir finansų taryba, kuriai pirmininkaus Lietuva. Susitikime numatyta oficialiai pakviesti Latviją į euro zoną. Nuo kitų metų pradžios Latvijos latas bus pakeistas euru.

Taip pat naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorius Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ liepos 9 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...