captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: elektroninis mokinio pažymėjimas

„Aš noriu, kad vaikas su mūsų išduotu pažymėjimu būtų laimingas ir patenkintas. Jis galėtų naudotis nuolaidomis, nebūtų diskriminuojamas dėl to, kad valgo nemokamai, gelėtų keliauti, ilsėtis ir su EMP tai daryti patogiai bei paprastai.“
Bendrovės „ID4S“ direktorė Agnė Zalanskaitė.
Bendrovės „ID4S“ direktorė Agnė Zalanskaitė.

„Aš noriu, kad vaikas su mūsų išduotu pažymėjimu būtų laimingas ir patenkintas. Jis galėtų naudotis nuolaidomis, nebūtų diskriminuojamas dėl to, kad valgo nemokamai, gelėtų keliauti, ilsėtis ir su EMP tai daryti patogiai bei paprastai. Noriu, kad tėvai turėtų galimybę žinoti, ką jų vaikas veikia, ką valgė, ar nepraleidinėja pamokų, ar neišleidžia pinigų menkaverčiams produktams, galiausiai žinoti, ar neturi žalingų įpročių“, – mintimis dalijasi bendrovės „ID4S“ direktorė Agnė Zalanskaitė.

Šiandien elektroninis mokinio pažymėjimas jau pradėtas diegti Lietuvos mokyklose, rasti kompromisiniai sprendimai dėl sąnaudų kaštų kompensavimo. Kodėl nokiniai turėtų keisti popierinį pažymėjimą į elektroninį? Kiek Lietuvos mokyklų rugsėjo mėnesį žada pasinaudoti modernių technologijų galimybėmis?

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, liepos10 d., 16.03 ir 20.20 per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...