captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Kristupo vasaros festivalis“ kviečia į 55 koncertus

18-asis „Kristupo muzikos festivalis“ iki pat rugsėjo 9-osios kvies į pačių įvairiausių žanrų muzikos koncertus ir šiemet pateiks dar du naujus ciklus – akordeono muzikos savaitę ir naktinius fortepijono rečitalius.
www.kristupofestivaliai.lt nuotr.
www.kristupofestivaliai.lt nuotr.

„Kiekvieną dieną randame po dešimt dvidešimt naujų monetų, štai šiandien radome vieną apirusį XVII amžiaus batą. Tokia daugybė radinių – natūralu, nes čia yra senamiestis, tai yra aktyviai gyventa vieta, kaip ir kitų miestų senamiesčiuose panašiuose sluoksniuose daiktų slypi labai daug“, – apie atradimus atliekant Bernardinų sodo archeologinius kasinėjimus pasakoja Kultūros paveldo išsaugojimo pajėgų archeologas Mindaugas Mačiulis.

Kultūros savaitraščių „Šiaurės Atėnai“ ir „Literatūra ir menas“ apžvalga.

„Dažnai kyla dilema, ar menas yra tik puošmena, ar gali suteikti ir naudos. Vykdant socialinius meno projektus atsakymas vienareikšmis – svarbiausia meno nauda. Gaila, kad mums ši sąvoka dar yra įtartina, nepriimtina“, – sako Dailininkų sąjungos galerijos direktorė Roma Survilienė, viena iš socialinio projekto „Menas žmogaus gerovei“ organizatorių.

Liepos 1-ąją Vilniaus universiteto Botanikos sode koncertu „Ispaniškoji sarsuela“ bus oficialiai atidarytas 18-asis „Kristupo vasaros festivalis“. Festivalis iki pat rugsėjo 9-osios kviečia į 55 pačių įvairiausių žanrų muzikos koncertus ir šįmet pateiks dar daugiau naujienų: greta tradicinių „Sakralinės muzikos valandų“, „Kristupo gitarų“, „Kristupo piknikų“ pristatomi dar du nauji ciklai. Pirmą kartą festivalis muzikos mėgėjus kvies į akordeono muzikos savaitę ir naktinius fortepijono rečitalius, kuriuose lauks svaiginantys, paslaptingi, romantiški, virtuoziški jaunųjų pianistų pasirodymai. „Kristupo vasaros festivalyje“ nuskambės ir premjera – Džovanio Batistos Pergolezio opera „Livjeta ir Trakolo“.

Ved. Austėja Ramoškaitė.

„Ryto allegro” – birželio 29 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasiką“.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...