captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atrask Lietuvą“: Kartenos piliakalnis

Siekiant išsaugoti šiaurinėje Vakarų Žemaičių plynaukštės dalyje Minijos-Salanto-Erlos senslėnių ir jų apylinkių kraštovaizdį, gamtinę ekosistemą bei kultūros paveldo vertybes, buvo įsteigtas Salantų regioninis parkas. Jį pristato daugiau kaip 210 kultūros paveldo objektų.
Kartenos piliakalnis.
Kartenos piliakalnis.

Siekiant išsaugoti šiaurinėje Vakarų Žemaičių plynaukštės dalyje Minijos-Salanto-Erlos senslėnių ir jų apylinkių kraštovaizdį, gamtinę ekosistemą bei kultūros paveldo vertybes, buvo įsteigtas Salantų regioninis parkas. Jį pristato daugiau kaip 210 kultūros paveldo objektų. Šįkart kviečia gražiai sutvarkytas ir lankytojų laukiantis Kartenos piliakalnis.

Kartu su Kretingos savivaldybės, Salantų regioninio ir kitų Lietuvos parkų atstovais, Kartenos seniūne ir Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos atstovais bei žurnalistais patraukėme apžiūrėti aplink Kartenos piliakalnį lankytinų vietų, pasiklausyti istorijos ir legendų, pasigrožėti nuo piliakalnio atsiveriančiu nuostabiu vaizdu, o didžiulėje Kartenos papėdėje įrengtoje poilsiavietėje užkąsti ir pabendrauti.

„Atrask Lietuvą“ pirmadienį, liepos 8 d., 16.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...