captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: Vilniuje baigėsi tarptautinis ekologinės gamybos kongresas

Ketvirtadienį Vilniaus Rotušėje antrą dieną tęsė darbą ekologinės gamybos kongresas, skirtas Vieningos Europos ekologinės ateities kūrimui. Renginyje dalyvauja daugiau kaip 230 ekspertų iš visų ES šalių,  ekologinio sektoriaus atstovai iš Amerikos ir Australijos.  

Ketvirtadienį Vilniaus Rotušėje antrą dieną tęsė darbą ekologinės gamybos kongresas, skirtas Vieningos Europos ekologinės ateities kūrimui. Renginyje dalyvauja daugiau kaip 230 ekspertų iš visų ES šalių, taip pat ekologinio sektoriaus atstovai iš Amerikos ir Australijos.  

Jau kelerius metus Lietuvoje yra laikoma apie 110 tūkst. bičių šeimų. Kasmet prikopinėjama maždaug 3 mln. kg medaus. Daugiausia jo bitės suneša vasarą. Būna metų, kai ir pavasarinis medunešis esti dosnus. Šiemet jis nuvylė daug bitininkų.

Lietuvoje žinoma nelabai daug pavyzdžių, kai ūkininkai ne tik patys randa laiko bei nori sportuoti, bet ir kitus kviečia, sąlygas tam sudaro, varžybas organizuoja. Tokie yra akmeniškiai ūkininkai Margarita ir Vytautas Skabeikiai bei trys jų vaikai.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, liepos 5 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...