captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kaip virtuali erdvė ir vaizdai keičia mūsų gyvenimą?

„Kas yra tikra? Susiduriame su elektroninėmis priemonėmis perduodama virtualybe, kai labai sunku suvokti perskyrą tarp realybės ir pramano. Galime vienodai išgyventi ir dėl realių žmonijos nelaimių, ir dėl to, kas vyksta ekrane“.
Lietuvoje vieši garsus prancūzų filosofas Jean-Jacques Wunenburger.
Lietuvoje vieši garsus prancūzų filosofas Jean-Jacques Wunenburger.

„Kas yra tikra? Susiduriame su elektroninėmis priemonėmis perduodama virtualybe, kai labai sunku suvokti perskyrą tarp realybės ir pramano. Galime vienodai išgyventi ir dėl realių žmonijos nelaimių, ir dėl to, kas vyksta ekrane“, – pastebi Lietuvoje viešintis garsus prancūzų filosofas Jean-Jacques Wunenburger.

„Kūrybiškumas – tai esminis Europos Sąjungos konkurencingumo privalumas, – teigia kultūros ministras Šarūnas Birutis, pristatydamas pirmininkavimo prioritetus šių metų antrą pusmetį, – mes negalime šiandien konkuruoti su didžiosiomis ekonomikomis savo darbo intensyvumu, pigesne darbo vieta, mes galime konkuruoti tik kūrybiškumu, kuris yra didžiulis kultūros elementas”.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kas bendra tarp ugningųjų flamenko ir sutartinių? Studijoje aiškinsimės su talentingais flamenko atlikėjais iš Sevilijos, kurie drauge su lietuvių menininkais rengia flamenko ir sutartinių programą Piano.lt salėje.

„Labai didelį nerimą kelia tikrovės klausimas. Kas yra tikra? Susiduriame su elektroninėmis priemonėmis perduodama virtualybe, kai labai sunku suvokti perskyrą tarp realybės ir pramano. Abi šios sritys emociškai ir jutimiškai mus provokuoja vienodai. Kartais galime vienodai išgyventi ir dėl realių žmonijos nelaimių, ir dėl to, kas vyksta ekrane“, – pastebi Lietuvoje viešintis garsus prancūzų filosofas Jean-Jacques Wunenburger. Kaip vaizdų perteklius keičia mūsų aplinkos suvokimą? Koks turėtų būti kiekvieno santykis su technologijomis? Kas yra sąmonės higiena? Pokalbis apie aplinkos iššūkius šiuolaikinei visuomenei su filosofu J. J. Wunenburgeriu.

Ved. Raminta Jonykaitė.                         

„Ryto allegro“ liepos 3 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...