captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: teisybės dėl netektų milijonų žemdirbiai ieškos teisme

Užvakar pavakarę Vilniaus apygardos administraciniam teismui įteiktas skundas dėl, anot žemdirbių, neteisėtai jiems sumažintų išmokų. Pasak žemdirbių interesams atstovaujančio advokato profesorius Igno Vėgėlės, svarstomos galimybės tiesiogiai kreiptis ir į ES Teisingumo teismą.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Užvakar pavakarę Vilniaus apygardos administraciniam teismui įteiktas skundas dėl, anot žemdirbių, neteisėtai jiems sumažintų išmokų. Pasak žemdirbių interesams atstovaujančio advokato profesorius Igno Vėgėlės, svarstomos galimybės tiesiogiai kreiptis ir į Europos Sąjungos Teisingumo teismą dėl kai kurių teisės aktų panaikinimo. 

Trečiadienį Dotnuvoje atidaroma jau aštuntą kartą surengta žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2013“. Svarbiausi jos tikslai – supažindinti žemdirbius ir visus kitus besidominčius žemės ūkio verslu su gamybos našumo didinimo, produkcijos saugos ir kokybės gerinimo galimybėmis, naujausiomis augalų veislėmis, pažangiausia žemės ūkio technika, trąšomis, pesticidais.  

Įvairiai šiandien klostosi jaunesnės kartos žmonių gyvenimai. Vieni darbo ir laimės ieško užsieniuose, kiti, kaip kad Varėnos kultūros centro Valkininkų filialo direktorė Jolanta Molienė, baigusi studijas Edukacijos ir Romerio universitetuose, metus kitus pasižvalgiusi Vilniuje, grižo į gimtuosius Valkininkus ir čia bando aktyvinti kultūrinį gyvenimą.

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, liepos 3 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close