captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: nuspėti pasaulinio pripažinimo neįmanoma

„Nenoriu būti vieno hito autorius ir visko per daug nesureikšminu. Ne tai svarbiausia. Svarbiausia daryti tai, kas teikia malonumą. O dėl pasaulinės šlovės... Taip jau būna. Iš pradžių žiniasklaida užkelia ant pjedestalo, o po to pati kaltina, kad atsistojau“.
Fotografas Tadas Černiauskas.
Fotografas Tadas Černiauskas.

„Nenoriu būti vieno hito autorius ir visko per daug nesureikšminu. Ne tai svarbiausia. Svarbiausia daryti tai, kas teikia malonumą. O dėl pasaulinės šlovės... Taip jau būna. Iš pradžių žiniasklaida užkelia ant pjedestalo, o po to pati kaltina, kad atsistojau“, – užtikrintai sako fotografas Tadas Černiauskas.

Taigi architektas ir fotografas T. Černiauskas žinomas pasaulyje tapo per naktį. Pirmoji sugalvota pramoga, vėliau tapusi projektu „Blow Job“, žaibiškai nuvilnijo per socialinį tinklalapį „Facebook“, pritraukdama milijoninę auditoriją. Pasipylė pasiūlymai iš žinomiausios pasaulyje žiniasklaidos, tokios kaip „Yahoo“, Daily Mail“, „Guardian Weekend“, „Reuters“ ir pan. Vieniems reikėjo nuotraukų, kitiems interviu. Netrukus pasipylė ir komerciniai pasiūlymai. Tai įkvėpė kitam fotografo T. Černiausko sėkmingam projektui „Revealing The Truth“. Ir vėl lydėjo sėkmė.

Fotografas T. Černiauskas atvirai pasakoja apie savo sėkmės istoriją, džiaugiasi tuo, ką daro, laimingas gyvenantis Vilniuje ir nesureikšmina technologijų. Jos – tik priemonė supažindinti pasaulį su savo idėjomis, greitai keistis informacija. Visa kita lieka kūryba, apmąstymai, tobulinimasis, kelionės ir tinginiavimas, iš kurio kartais randasi geros idėjos.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, liepos 3 d., 16.03 ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...