captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: ko jaunimas ieško sambūryje „Jus aš draugais vadinu“?

Kaune vyksta didžiausias katalikiškas jaunimo renginys – Lietuvos jaunimo dienos, kuriame tikimasi sulaukti rekordinio 10 000 dalyvių skaičiaus. Pokalbiai su jaunimo dienų dalyviais, Kauno vyskupu Kęstučiu Kėvalu.
Kauno vyskupas Kęstutis Kėvalas.
Kauno vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Kaune vyksta didžiausias katalikiškas jaunimo renginys – Lietuvos jaunimo dienos, kuriame tikimasi sulaukti rekordinio 10 000 dalyvių skaičiaus. Pirmosios jaunimo dienos buvo surengtos Romoje popiežiaus Jono Pauliaus II iniciatyva 1984 metais. Nuo to laiko jos rengiamos kas treji metai įvairiose šalyse. Pirmosios Lietuvos jaunimo dienos įvyko 1997 metais. Ką jaunimui, jų tikėjimo stiprinimui reiškia šie sambūriai? Pokalbiai su jaunimo dienų dalyviais, Kauno vyskupu  Kęstučiu Kėvalu.

Šeštadienį apie keturis tūkstančius Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų bei tarnautojų mini savo profesinę šventę – Pasieniečių dieną. Pagrindiniai šventiniai renginiai šiemet organizuojami Druskininkuose, kur veikia sieną su Baltarusija sauganti VSAT Varėnos rinktinės Druskininkų užkarda. Pokalbis apie pasieniečių nūdieną, iššūkius.

Klaipėdoje vyksta IX Pasaulio lietuvių sporto žaidynės. Dalyvauti jose užsiregistravo daugiau kaip du su puse tūkstančio neprofesionalių sportininkų iš 20-ties pasaulio šalių. Jie varžosi 27 sporto šakose, tarp kurių ne tik krepšinis, futbolas, bet ir smiginis, kėgliai, riedučiai. Pirmą kartą dalyvaus ir neįgalieji. Pokalbis su Lietuvos sporto federacijų sąjungos generaline sekretore Agne Vanagiene, Lietuvos parolimpinio komiteto generaliniu sekretoriumi Gintaru Zavadckiu, sportininku iš Australijos Stasiu Šutu.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 29 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...