captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Sveikata“: kaip atsikratyti musių, galinčių sukelti ligas?

Yra teorinė galimybė, jog musės gali užkrėsti vidurių šiltine, cholera, bakterine dizenterija, hepatitu, akių uždegimu, poliomielitu, tuberkulioze, vaikų viduriavimu, parazitinių kirmėlių kiaušinėliais ir kitomis ligomis.

Yra teorinė galimybė, jog musės gali užkrėsti vidurių šiltine, cholera, bakterine dizenterija, hepatitu, akių uždegimu, poliomielitu, tuberkulioze, vaikų viduriavimu, parazitinių kirmėlių kiaušinėliais ir kitomis ligomis. Kokių grėsmių gali sukelti „lietuviškos“ musės ir kokių priemonių turėtume imtis, kad šie skraiduoliai mums nepakenktų, laidoje paaiškins UAB „Dezinfa“ Vilniaus padalinio vadovas Edmundas Skardžius.

Yra tokia rekomendacija, kad žmogus kartą per metus profilaktiškai padarytų plaučių rentgeno nuotrauką. Kam to reikia? Esame įsitikinę, kad plaučių ligomis sergantis žmogus turi kosėti. Pasirodo, jog taip būna ne visada. Plaučių ligos gali turėti ir visiškai neįprastų simptomų, tarkime, sąnarių skausmus. Apie tai laidoje kalbėsime su pulmonologe Virginija Šileikiene.

Ved. Rasa Pekarskienė.

„Sveikata“ – šeštadienį, birželio 29 d., 11.03 val., kartojama liepos 4 d. 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close