captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: apie knygnešes ir lietuvės verslą Dubajuje

Dubajuje esančiame aukščiausiame pasaulio pastate interjerus prabangiems butams kuria ir lietuvė Orinta Petružytė. Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje ji gyvena jau du dešimtmečius ir kolegei Živilei Kropaitei pasakojo jau pripratusi prie klausimo, ar turi įmonės antspaudą.
Vaizdas iš aukščiausio pasaulio pastato „Burj Khalifa“ Dubajuje. Živilės Kropaitės nuotr.
Vaizdas iš aukščiausio pasaulio pastato „Burj Khalifa“ Dubajuje. Živilės Kropaitės nuotr.

Dubajuje esančiame aukščiausiame pasaulio pastate interjerus prabangiems butams kuria ir lietuvė Orinta Petružytė. Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje ji gyvena jau du dešimtmečius ir kolegei Živilei Kropaitei pasakojo jau pripratusi prie klausimo, ar turi įmonės antspaudą. Daugiau apie moterų padėtį, verslą ir miestą be mokesčių bei senų automobilių – interviu iš Dubajaus.

Knygnešiams, lietuviško žodžio draudimo laikotarpiu gabenusiems lietuvišką spaudą, dėkojama už svarbų indėlį išsaugant lietuvių kalbą. O ar žinote, kad dalis knygnešių buvo moterys? Moterų knygnešių ir knygininkių veiklą tyrinėjanti dr. Žydronė Kolevinskienė papasakos daugiau.

Paskutinė laida prieš vasaros atostogas – penktadienį, birželio 28 d., nuo 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...