captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: apleistų plotų žemėlapis kelia sumaištį

Artėja galutinis pasėlių ir žemės ūkio naudmenų deklaravimo terminas – liepos 10-toji. Tačiau deklaruojantieji ir anksčiau šį darbą atlikę asmenys turi atkreipti dėmesį į apleistų žemių duomenis ir iki liepos 1 d. pateikti savo pastabas. To nepadarius, gali išaugti žemės mokestis.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Artėja galutinis pasėlių ir žemės ūkio naudmenų deklaravimo terminas – liepos 10-toji. Tačiau deklaruojantieji ir anksčiau šį darbą atlikę asmenys turi atkreipti dėmesį į apleistų žemių duomenis ir iki liepos 1 d. pateikti savo pastabas. To nepadarius, gali išaugti žemės mokestis. Problema didelė – vien Kelmės rajone patikslinti duomenis turės apie 60 procentų žemdirbių.

Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Žemdirbystės institute Dotnuvoje ketvirtadienį į kasmetinę konferenciją susirinkę mokslininkai aptars augalininkystės mokslo naujoves ir technologijų plėtrą, kartu su gamybininkais dalyvaus lauko eksperimentų apžiūroje. Instituto direktorius Vytautas Ruzgas pastebi, kad žemdirbiams ypač aktualios temos: žemės ūkio augalų produktyvumas taikant įvairias žemdirbystės sistemas, augalų selekcijos pasiekimai, augalų apsaugos priemonių efektyvumas įvairiuose pasėliuose, tręšimo aktualijos bus aptariamos apžiūrint konkrečius lauko bandymų plotelius.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 27 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...