captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: į Vilnių sugrįžta aviacijos šventė

Šeštadienį tarptautinio Vilniaus oro uosto aerodrome rengiama aviacijos šventė, skirta Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 80-osioms metinėms paminėti. Tai ne tik puikus reginys, bet ir galimybė pamatyti, kuo šiandien gyvena Lietuvos aviatoriai.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Šeštadienį tarptautinio Vilniaus oro uosto aerodrome rengiama aviacijos šventė, skirta Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 80-osioms metinėms paminėti. Miestiečiams ir svečiams tai ne tik puikus reginys, bet ir galimybė pamatyti, kuo šiandien gyvena Lietuvos aviatoriai. Apie tai išsamiau laidoje – susisiekimo viceministras Arijandas Šliupas, Lietuvos aeroklubo pirmininkas Jonas Mažintas, Lietuvos kariuomenės karinių oro pajėgų vadas generolas majoras Edvardas Mažeikis, lėktuvų konstruktorius, pilotas Vladas Kinsgaila.

Kasmet birželio 23-iąją  visame pasaulyje minima Tarptautinė olimpinė diena. 1988 m., atkūrus Lietuvos tautinį olimpinį komitetą, buvo nutarta „patvirtinti“ lietuvišką olimpinę mylią (1988 metrai) ir rengti jos bėgimus. Ilgainiui olimpinė mylia tapo svarbiausiu Olimpinių dienų renginiu. Toks bėgimas bus surengtas šeštadienį Vilniuje prie Baltojo tilto. Čia taip pat bus galima išbandyti jėgas įvairiose rungtyse. Šventę vainikuos nuotaikingas koncertas.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 22 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...