captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Valdovų rūmai – kaip pasiruošta Pirmininkavimui ES Tarybai?

„Manau, kad rastas labai geras sprendimas“, – svarstė Nacionalinio muziejaus LDK Valdovų rūmų direktorius dr. Vydas Dolinskas apžiūrint pastato erdvių ir ekspozicijų parengimą Lietuvos Pirmininkavimui ES Tarybai.

„Manau, kad rastas labai geras sprendimas su tokia lokalizacija Vilniuje pirmininkavimo renginių, kada tokie techniniai, darbiniai renginiai vyksta LITEXPO rūmuose, kažkur viešbučiuose ar Nacionalinėje dailės galerijoje, kuri bus perstatyta, atsiras pertvaros, o Valdovų rūmuose vyks kultūriniai-reprezentaciniai renginiai“, – svarstė Nacionalinio muziejaus LDK Valdovų rūmų direktorius dr. Vydas Dolinskas apžiūrint pastato erdvių ir ekspozicijų parengimą Lietuvos Pirmininkavimui ES Tarybai.

„Baltas pripučiamas namas su užrašu „Draugiška zona“ – laikinas Žemųjų Šančių muziejus Kaune, kuriame šančiečiai gali rodyti ar pasakoti apie tai, ką jie brangina ir ką mano esant tikra šios vietos vertybe. Tai ir galimybė atskleisti nedidelės Šančių bendruomenės kultūrą, jos sklaidos ir prieinamumo problemas“, – tikina viena iš tęstinio tarptautinio kultūros ir meno projekto „Miesto tyrimai: viešumo patirtys“ iniciatorių ir kuratorių dailininkė Vita Gelūnienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“ filosofo Kęsto Kirtiklio kultūros komentaras. „Geriau jau Leniną Lukiškių aikštėje būtų palikę. Gausūs aktyvistai turėtų prieš ką kovoti, o bronzinis priešas stypsotų miesto vidury ir rodytų nedorųjų lenkų šalies pusėn“, – ironizuoja autorius, kalbėdamas apie nesibaigiančias kovas dėl Lukiškių aikštės.

„Manau, kad rastas labai geras sprendimas su tokia lokalizacija Vilniuje pirmininkavimo renginių, kada tokie techniniai, darbiniai renginiai vyksta LITEXPO rūmuose, kažkur viešbučiuose ar Nacionalinėje dailės galerijoje, kuri bus perstatyta, atsiras pertvaros, o Valdovų rūmuose vyks kultūriniai-reprezentaciniai renginiai“, – svarstė Nacionalinio muziejaus LDK Valdovų rūmų direktorius dr. Vydas Dolinskas apžiūrint pastato erdvių ir ekspozicijų parengimą Lietuvos Pirmininkavimui ES Tarybai. Reportažas iš muziejaus menių.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ antradienį, birželio 25 d., nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...