captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – margaspalvis Joninių kaleidoskopas

Pirmadienio „Muzikinis vidudienis“ kviečia Joninių šventės elementų paieškoti populiarioje ir stilizuotoje liaudies muzikoje. Pasiklausyti dainų, kuriose mūsų kūrėjai išsako savo požiūrį į vieną ar kitą šventės elementą, kartais ir gerokai nutolstantį nuo senųjų papročių prasmės.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Pirmadienio  „Muzikinis vidudienis“ kviečia Joninių šventės elementų paieškoti populiarioje ir stilizuotoje liaudies muzikoje. Pasiklausyti dainų, kuriose mūsų kūrėjai išsako savo požiūrį į vieną ar kitą šventės elementą, kartais ir gerokai nutolstantį nuo senųjų papročių prasmės.

Bet ir klausantis šių dainų – braidžiosime po pievas, žavėsimės margaspalviais kvapniais gėlių žiedais, plauksime upe, bursime, šoksime su raganomis, plukdysime vainiką, ieškosime paparčio žiedo.

Joninių margaspalviame kaleidoskope – Vytauto Kernagio, Jūratės Miliauskaitės, Laimio Vilkončiaus, Gyčio Paškevičiaus, Violetos Tarasovienės, Kosto Smorigino, Rūtos Morozovaitės, ansamblių „Jonis“, „Kitava“, „Atalyja“ „Mango“ atliekamos dainos.

Laidą veda Audronė Kažukauskaitė. 

„Muzikinis vidudienis“ – birželio 24 d., pirmadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...