captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Vytauto Bubnio portretinių eskizų knyga „Širdimi regėti“

„Man buvo duota pažinti nemažai žmonių, kurie buvo kitokie gilumine, dvasine prasme, ieškantys tiesos, nestandartiškai mąstantys“, – sako rašytojas Vytautas Bubnys, išleidęs portretinių eskizų knygą „Širdimi regėti“ apie 14 skirtingų epochų meno, mokslo, religijos žmonių.
Vytautas Bubnys. ELTA nuotr.
Vytautas Bubnys. ELTA nuotr.

Trečią kartą vykstančioje šiuolaikinio meno mugėje ARTVILNIUS galerijos iš 12 pasaulio šalių supažindins su daugiau nei 500 menininkų kūryba ir demonstruos daugiau kaip 1000 meno kūrinių. Ką iš jų komisija ir žiūrovai pripažino geriausiais? Pokalbis su komisijos pirmininku, menotyrininku dr. Virginijumi Kinčinaičiu.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje šios temos: legendinis italų kino režisierius Sergio Leone; Amerikoje neišblėstantys meniniai Didžiosios depresijos vaizdai; Niujorke mirusi daugelio menų atstovė Nora Ephron.

„Man buvo duota pažinti nemažai žmonių, kurie buvo kitokie gilumine, dvasine prasme, ieškantys tiesos, nestandartiškai mąstantys. Norėjosi kreipti į juos žvilgsnį, būti šalia, daug ką iš jų pasiimti. Kita vertus, rašydamas visą laiką bijojau, kad tai nebūtų paminklėlio statymas sau pačiam. Nusprendžiau imtis šios knygos kaip tik dabar, nes šiandien reikia kalbėti apie taurius, tikrus žmones“, – sako rašytojas Vytautas Bubnys, išleidęs portretinių eskizų knygą „Širdimi regėti“ apie 14 skirtingų epochų meno, mokslo, religijos žmonių.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Ryto allegro“ – birželio 28 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close