captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pasėlių ir naudmenų deklaravimo pamokos

Dešimtą kartą šalies žemdirbiai seniūnijose ir savivaldybėse tvarkė dokumentus ES paramai gauti. Jau dabar aišku, kad per metus ūkininkų Lietuvoje sumažėjo beveik 10 tūkstančių, kaip ir kasmet – nemažai buvo vėluojančių. Ką jie dabar turėtų žinoti?
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Pasėlių ir žemės ūkio naudmenų deklaravimas tiesioginėms išmokoms gauti šiemet baigėsi birželio 17 d. Dešimtą kartą šalies žemdirbiai seniūnijose ir savivaldybėse tvarkė dokumentus ES paramai gauti. Jau dabar aišku, kad per metus ūkininkų Lietuvoje sumažėjo beveik 10 tūkstančių, kaip ir kasmet – nemažai buvo vėluojančių. Ką jie dabar turėtų žinoti?

Šakių rajone, Kriūkų miestelyje, kuriamame jaunimo parkelyje šiomis dienomis apsigyveno vaikų literatūros rašytojo, kriūkiečio, po karo gyvenusio Kanadoje ir išgarsėjusio visame pasaulyje Vytauto Tamulaičio pasakų herojai. Juos iš medžio drožę tautodailininkai darbavosi plenere, surengtame ūkininkų Daivos ir Sigito Stanaičių kaimo turizmo sodyboje.

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę – su Raimondu Žieviu iš Ignalinos rajono Antalksnės kaimo. Ketvirtadienį jis ketino vykti į Ignaliną, reikėjo dar kalvėje padirbėti, vaikams sklandymo pamoką pravesti. Kokia diena buvo kaime, kaip Antalksnėje ruošiamasi artėjančiai Joninių šventei?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, birželio 21 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close