captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: pasaulyje pabėgėlių daugėja, o kaip Lietuvoje?

Jungtinės Tautos skelbia, kad pernai pabėgėliais tapo pusaštunto milijono žmonių. Iš viso pasaulyje šiuo metu yra daugiau nei 45 milijonai žmonių, kurie buvo priversti bėgti iš namų dėl karinių konfliktų, persekiojimo ir kitų priežasčių. O kokia padėtis Lietuvoje?
EPA-ELTA nuotr.
EPA-ELTA nuotr.

Jungtinės Tautos skelbia, kad pernai pabėgėliais tapo  pusaštunto milijono žmonių. Iš viso pasaulyje šiuo metu yra daugiau nei 45 milijonai žmonių, kurie buvo priversti bėgti iš namų dėl karinių konfliktų, persekiojimo ir kitų  priežasčių. O kokia padėtis Lietuvoje?

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis ketvirtadienį žada pateikti atsakymus į opozicijos pateiktą interpeliaciją.

Kaune iškilmingai atidaromas plaukimo centras „Girstutis“. Naująjį baseiną pirmieji išbandys moksleiviai, o kitą savaitę – beveik visi stipriausi Lietuvos plaukikai.

Lietuvai ruošiantis pirmininkauti ES Tarybai, tikrinamos viešojo maitinimo įmonės, kuriose tikimasi didesnio svečių ir turistų srauto. Kokie rezultatai?

Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai daug darbo turės ir vertėjai, ypač dirbantys Briuselyje, ypač po to, kai dalis ministrų užsiminė, kad pirmininkauti posėdžiams ketina lietuviškai. Apie vertėjų darbą Briuselio institucijose pasakoja kolegė Eglė Merkytė.

Girdėsite „Lietuvos žinių“ apžvalgininko Ramūno Terlecko parengtą komentarą, tradicinę ketvirtadienio rubriką „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Taip pat laidoje žinios, sporto ir verslo naujienos, spaudos apžvalga.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 20 d., ketvirtadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close