captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: politikai siekia riboti žemės ūkio paskirties žemės pirkimą

Seimo Kaimo reikalų komitetas pritarė Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo laikinojo įstatymo 4 ir 6 straipsnių pakeitimuii. Politikai siekia užkirsti galimybes verslininkams įsigyti ir valdyti didesnius žemės ūkio paskirties žemės plotus nei leidžia įstatymai – virš 500 hektarų. 

Seimo Kaimo reikalų komitetas pritarė Žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo laikinojo įstatymo 4 ir 6 straipsnių pakeitimuii. Politikai siekia užkirsti galimybes verslininkams įsigyti ir valdyti didesnius žemės ūkio paskirties žemės plotus nei leidžia įstatymai – virš 500 hektarų. Tokiems jų norams nepritaria didesnių ūkių šeimininkai.  

Laima ir Evaldas Černiauskai, gyvenantys Ignalinos rajono Miečionių kaime, dar tik perima tėvų ūkius, norėdami iš pusiau natūrinių sukurti šiuolaikinį prekinį ūkį. Planuodami tai padaryti greičiau abu dar dirba papildomai: Laima melžia karves kaimyniniame ūkyje, o Evaldas dirba valstybinės sienos apsaugos tarnyboje. Jeigu jiems pavyks įgyvendinti savo sumanymą, tai bus geras pavyzdys kitiems, kaip kabintis į gyvenimą, kaip jaunam žmogui įsitvirtinti kaime.  

Laidos rubrika „Diena kaime“ šią savaitę – su Raimondu Žieviu. Koks trečiadienis buvo Raimondui?

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 20 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...