captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: apie žmones ir burbulus mieste

Kas yra miestas? Ką daryti, kad jis būtų savas ir vyresniems žmonėms, ir jaunimui, kuris eina į pasimatymus prekybos centruose? Kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ įkūrėjai dr. Jekaterina Lavrinec ir Julius Narkūnas – žmonės, turintys atsakymų į šiuos klausimus.
Julius Narkūnas ir Jekaterina Lavrinec – „Burbuliatoriaus“ sumanytojai.  Giedrės Čiužaitės nuotr.
Julius Narkūnas ir Jekaterina Lavrinec – „Burbuliatoriaus“ sumanytojai. Giedrės Čiužaitės nuotr.

Kas yra miestas? Ką daryti, kad jis būtų savas ir vyresniems žmonėms, ir jaunimui, kuris eina į pasimatymus prekybos centruose? Kūrybinės grupės „Laimikis.lt“ įkūrėjai dr. Jekaterina Lavrinec ir Julius Narkūnas – žmonės, turintys atsakymų į šiuos klausimus ir mokantys pagyvinti miesto gyvenimą pramogomis, kurios nieko nekainuoja. Turbūt girdėjote apie muilo burbulų pūtimo viešose erdvėse iniciatyvą, „Burbuliatorių“?

Kodėl miestiečiams reikia burtis, apie žvejybą ir kitus reiškinius – pokalbis su miesto tyrinėtoja ir bei reklamas kuriančiu architektu Vilniaus Lukiškių aikštėje, kurią šie vilniečiai ateityje norėtų matyti žalią ir nuotaikingą, o ne grįstą akmenimis su didele skulptūra centre, kaip yra planuojama aikštės pertvarkos projektuose. Be pilietinių argumentų, laukia nemažai juoko ir neplanuotas laidos svečias.

Kviečiu įsijungti interviu penktadienį, birželio 21 d., 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close