captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie naują parodinę erdvę – „VDA lauko ekspo“

„Šiuo metu siekiame, kad jaunieji keramikai su savo naujais kūriniais, unikaliomis mintimis ir koncepcijomis sukeltų ryškių keramikų bangą“, – teigia akademijos Keramikos kūrybinio centro direktorius Tomas J. Daunora, pristatydamas naują parodinę erdvę „VDA Lauko ekspo“.
Laidos vedėja Karina Metrikytė.
Laidos vedėja Karina Metrikytė.

„Šiuo metu siekiame, kad jaunieji keramikai su savo naujais kūriniais, unikaliomis mintimis ir koncepcijomis sukeltų ryškių keramikų bangą“, – teigia akademijos Keramikos kūrybinio centro direktorius Tomas J. Daunora, pristatydamas naują  parodinę erdvę „VDA Lauko ekspo“. 

„Ekspozicijoje trijų grafikų kartų darbai, tad matome lietuvių grafikos raidą. Iš tiesų menas keliauja ratu. Technologijos, istorinis kontekstas, požiūris keičiasi, tačiau svarbios išlieka tos pačios temos“, – sako parodos „Kūnas. Lietuvių grafika 1980–2013“ kuratorė Jurga Minčinauskienė. Kaip keičiasi grafikos menas?

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. 

„Pjesės autorius Gediminas Jankus pateikia menamą, tačiau labai įtikinamą sceninį įvykį, kuris paremtas menine kalba ir aistringu stiprinių priežasčių ieškojimu, kas kaltas dėl Lietuvos likimo 1940 metais. Kodėl Lietuva nepasipriešino okupacijai, ar buvo nors menkiausia galimybė, kitas kelias išgelbėti nepriklausomos valstybės suverenitetą?“, – teigia premjeros „Smetona“ režisierius Vytautas Balsys.

„Šiuo metu siekiame, kad jaunieji keramikai su savo naujais kūriniais, atliktais pačiomis įvairiausiomis technikomis, su unikaliomis mintimis ir koncepcijomis sukeltų ryškių keramikų bangą“, – teigia akademijos Keramikos kūrybinio centro direktorius Tomas J. Daunora, pristatydamas naują  parodinę erdvę „VDA Lauko ekspo“. Apie akademijos ekspozicinę vitriną, skirtą miesto auditorijai ir pristatančią naujausius dailės kūrinius, pokalbis su Vilniaus dailės akademijos prorektoriumi prof. Arvydu Šalteniu ir keramiku Tomu J. Dainora.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ birželio 19 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close