captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip pakeisti vairavimo įpročius?

Nepriklausomai nuo amžiaus ar vairavimo patirties daugiau nei pusė šalies vairuotojų yra įsitikinę, jog labiausiai eismo saugumą padidintų vairavimo kultūros kėlimas, o ne griežtesnės baudos.

Nepriklausomai nuo amžiaus ar vairavimo patirties daugiau nei pusė šalies vairuotojų yra įsitikinę, jog labiausiai eismo saugumą padidintų vairavimo kultūros kėlimas, o ne griežtesnės baudos. Kaip pakeisti vairavimo įpročius?

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas išnagrinėjo opozicijos parlamentarų skundą dėl švietimo ir mokslo ministro Dainiaus Pavalkio įsakymo, kuriuo tautinių mažumų mokyklų abiturientams palengvintas lietuvių kalbos brandos egzaminas. Antradienį turėtų būti paskelbtas teismo sprendimas. „Ryto garsų“ pašnekovas – Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto narys, buvęs švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

„Mokslo varduose“ kartojame pokalbį su sovietologu, žmogaus teisių aktyvistu ir tarptautinės organizacijos „Globali iniciatyva psichiatrijoje“ įkūrėju olandu Robertu fon Vorenu.

Pasakojimas iš ciklo „Kodas: emigracija“. Oro uostuose ir mikroautobuse kalbinti emigrantai prieš pat išvykstant iš tėvynės dalijasi savo išgyvenimais.

Taip pat laidoje verslo naujienos, spaudos apžvalgos, etnologo Liberto Klimkos pastebėjimainaujausios žinios, išsami orų prognozė.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.      

„Ryto garsai“ – birželio 18 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.        

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...