captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: Vilniaus festivalyje – legendinis ansamblis „The King‘s Singers“

Po aštuonerių metų pertraukos legendinis vyrų vokalinis ansamblis iš Didžiosios Britanijos „The King‘s Singers“ vėl svečiuojasi Vilniuje. Klausysimės nuostabių ansamblio įrašų iš įvairių metų albumų, išgirsime įdomių faktų apie nepaprastai intensyvų kolektyvo darbą, kasdienybę ir šventes.
http://www.kingssingers.com
http://www.kingssingers.com

Po aštuonerių metų pertraukos legendinis vyrų vokalinis ansamblis iš Didžiosios Britanijos „The King‘s Singers“ vėl svečiuojasi Vilniuje. Per tą laiką ne tik pasikeitė trys iš šešių kolektyvo narių, bet ir laimėti prestižiniai apdovanojimai – 2009-ųjų GRAMMY už studijoje įrašytą albumą „Simple Gifts“ ir dar vienas, 2012-ųjų geriausio chorinio įrašo GRAMMY –- už plokštelę „Light and Gold“. Nors iš Poznanės atskridę popiet, pora valandų prieš koncertą, „The King‘s Singers“ delegavo vieną jauniausių narių, bosą Jonathaną Howardą išskirtiniam interviu LRT KLASIKOS laidai „Muzikinis pastišas“.

Klausysimės nuostabių ansamblio įrašų iš įvairių metų albumų, išgirsime įdomių faktų apie nepaprastai intensyvų kolektyvo darbą, kasdienybę ir šventes, bendravimą ir požiūrį į savo misiją.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – birželio 12 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Laida kartojama 22.10 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...