captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: koks vaikų bei šeimų gyvenimas kuriamas už mokesčių mokėtojų pinigus?

Apie tai šiandien kalbama spaudos konferencijoje, kuri pradeda Europos mastu vyksiančią kampaniją „Atverkime duris Europos vaikams“. Kampanijos tikslas – kad visi vaikai augtų tėvų, įtėvių ar globėjų šeimose, o ne uždarose per 100 vaikų talpinančiose įstaigose.  
Laidos vedėja Madona Lučkaitė
Laidos vedėja Madona Lučkaitė

Koks vaikų bei šeimų gyvenimas kuriamas už mokesčių mokėtojų pinigus ir kokia to kaina –  apie tikrąją padėtį Lietuvoje šiandien kalbama spaudos konferencijoje, kuri pradeda Europos mastu vyksiančią kampaniją „Atverkime duris Europos vaikams“.  Kampanijos tikslas – kad visi vaikai augtų tėvų, įtėvių ar globėjų šeimose, o ne uždarose per  100 vaikų talpinančiose įstaigose.

Ką galima padaryti, kad kuo mažiau vaikų augtų vaikų namuose? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.  

Buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos vadovas Vitalijus Gailius sako, kad VSD žinojo, kas nutekino informaciją apie „Snoro" banką, tačiau tai nuslėpė. Tuo metu VSD vadovas Gediminas Grina tokias prielaidas atmeta. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas šiandien grįžo prie Vytauto Giržado ir Vitalijaus Gailiaus atleidimo iš FNTT vadovų pareigų istorijos ir aiškinosi, kaip toliau vyksta ikiteisminis tyrimas dėl informacijos apie „Snoro" banką nutekinimo.

Lietuvoje vieši Airijos Premjeras Enda Kennny'is, kuris su Prezidente Dalia Grybauskaite aptars pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Vedėja Madona Lučkaitė. Redaktorė Agnė Skamarakaitė.

„Lietuvos diena“ birželio 6 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close