captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: apie du pabėgimus

„Pabėgimas iš Saulės miesto“ (angl. „Escaping Sunshine“) – taip vadinsis naujas vaidybinis filmas prekybos žmonėmis tema, istorija apie merginą, kurią suteneriams parduoda jos geriausia draugė. Filmą remdamasi su Lietuva susijusiais faktais kuria tarptautinė komanda.
Iliustracija: filmo „Pabėgimas iš Saulės miesto“ skrajutės fragmentas
Iliustracija: filmo „Pabėgimas iš Saulės miesto“ skrajutės fragmentas

„Pabėgimas iš Saulės miesto“ (angl. „Escaping Sunshine“) – taip vadinsis naujas vaidybinis filmas prekybos žmonėmis tema, istorija apie merginą, kurią suteneriams parduoda jos geriausia draugė. Filmą remdamasi su Lietuva susijusiais faktais kuria tarptautinė komanda. Iš Danijos kilęs, šiuo metu Vilniuje gyvenantis režisierius ir scenarijaus autorius Allanas van O. T. Andersenas ir filmo prodiuserė Rasa Miškinytė – kodėl svarbu būtent tokiu būdu kalbėti apie XXI a. vergiją ir kaip kiekvienas iš mūsų galime paremti filmo kūrimą.

Pabėgimas į vaikystę – taip apibūdinčiau jausmą būnant prieš pusmetį Vilniuje atidarytame Žaislų muziejuje. Čia galima ateiti ir be vaikų, jei nori nupūsti dulkes nuo prisiminimų. Apie laivelius iš pušies tošies, kodėl ir mergaitės kitados žaisdavo su kardais ir apie šeimos interesų tęsimą – pokalbis su viena iš Žaislų muziejus įkūrėjų Indre Jovaišaite-Blaževičiene.

Įsijunkite laidą „Mes, moterys“ penktadienį, birželio 6 d., 15.05 val. per LRT RADIJĄ.

Laida kartojama sekmadienį 09.03 val.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...