captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kodėl taip prieštaringai vertinama konvencija dėl smurto prieš moteris?

Vyriausybė pasitarime pritarė, kad Lietuva pasirašytų prieštaringus visuomenės vertinimus sukėlusią tarptautinę konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos bei šalinimo.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas

Vyriausybė pasitarime pritarė, kad Lietuva pasirašytų prieštaringus visuomenės vertinimus sukėlusią tarptautinę konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos bei šalinimo. Lietuvos vyskupai anksčiau paragino šalies vadovus neskubėti pasirašyti ir ratifikuoti Europos Tarybos konvencijos, kurioje, jų vertinimu, požiūris į lytį nesutampa su žmogaus biologine prigimtimi.

Šarūnas Marčiulionis komentuoja pokyčius ir perspektyvas jo vardo krepšinio akademijoje. Kas bus su čia dirbančiais treneriais ir akademiją lankančiais vaikais?

Penktadienį Italijai priklausančioje Sardinijos saloje prasideda kasmetinis Europos lituanistinių mokyklų sąskrydis „Draugystės tiltas“.

Apie protestus Turkijoje ir kaip jie gali pasukti šalies santykius su Europos Sąjunga ir kitomis demokratinėmis šalimis, „Naujienų žemėlapyje“ pasakoja Indrė Anskaitytė.

Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – 2012-ųjų „Metų knygos‘‘ laureatas, rašytojas, scenaristas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas.

Taip pat laidoje – apžvalgininkės Ramunės Sakalauskaitės komentaras, girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – birželio 7 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...