captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kaip turėtų elgtis dviratininkai gatvėse ir keliuose?

Kelių policijos duomenimis, gegužės ir birželio mėnesiais keliuose nukenčia daugiausiai dviratininkų. Daugiau kaip pusė eismo įvykių, kuriuose nukenčia dviratininkai, įvyksta dėl to, kad jie patys nesilaiko Kelių eismo taisyklių.

Kelių policijos duomenimis, gegužės ir birželio mėnesiais keliuose nukenčia daugiausiai dviratininkų. Sostinėje šių metų eismo įvykių statistika rodo, kad penktadalis eismo nelaimių įvyksta dalyvaujant būtent dviratininkams. Daugiau kaip pusė eismo įvykių, kuriuose nukenčia dviratininkai, įvyksta dėl to, kad jie patys nesilaiko Kelių eismo taisyklių.

Trečiadienį minėsime Tarptautinę aplinkos dieną. Pasaulinės aplinkos dienos šūkiu Jungtinės Tautos pasirinko raginimą planetos gyventojams maistą vartoti kuo atsakingiau – „Galvok, valgyk, taupyk“.

Europos centrinis bankas ir Europos Komisija trečiadienį svarstys Latvijos perspektyvas euro zonoje.

Dėl užklupusių liūčių dešimtys tūkstančių gyventojų Čekijoje, Austrijoje ir Vokietijoje liko be pastogės. Gyventojams išjungtas dujų ir elektros tiekimas, skelbiamos nepaprastosios padėtys, pranešama ir apie žuvusius žmones. 

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Žurnalisto Romo Sakadolskio interviu su Lietuvos atstovu prie Švento Sosto Stasiu Lozoraičiu jaunesniuoju. Pokalbis vyko apie 1979 m.

Taip pat naujausios žinios, orų prognozė, spaudos apžvalgos.

Laidą veda Artūras Matusas ir Saulius Liauksminas.

„Ryto garsai“ birželio 5 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...