captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT RADIJO vasaros kelionės: tiesioginė transliacija iš Šiaulių

LRT RADIJAS tęsia vasaros keliones ir penktadienį persikelia arčiau „rubežiaus“ – į Šiaulius, kur dvi dienas vyks XVI Lietuvos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis.  LRT RADIJO kilnojamoji studija įsikurs miesto pėsčiųjų bulvare prie Informacijos ir turizmo centro. 
Ant rubežiaus
Ant rubežiaus

LRT RADIJAS tęsia vasaros keliones ir penktadienį persikelia arčiau „rubežiaus“ – į Šiaulius, kur dvi dienas vyks XVI Lietuvos kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis. LRT RADIJO kilnojamoji studija įsikurs miesto pėsčiųjų bulvare prie Informacijos ir turizmo centro.

Liaudiškos muzikos, žemaitiškos ir aukštaitiškos šnektos turėtų netrūkti šias tris laidos valandas, tačiau ne tik apie kapelijų muzikavimą kalbėsime. Į šį Lietuvos didmiestį pažvelgsime pačių šiauliečių akimis: kodėl būtent Šiauliuose pirmasis pėsčiųjų bulvaras, ką reiškia miestui universitetas ir kodėl būtina jį išlaikyti bei kodėl šis miestas laikomas savotiška populiarios muzikos sostine?

Klausykitės specialios LRT RADIJO laidos ne tik apie festivalį, bet ir patį Šiaulių miestą birželio 7 d., penktadienį, nuo 12.10 iki 15.00 val.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Korespondentė Rūta Kupetytė.  

Prodiuserė Aušra Jūraitė.                 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...