captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: ar Kultūros taryba įstengs užtikrinti skaidrų kultūros projektų finansavimą?

„Kultūros tarybai teks didelė atsakomybė užtikrinti skaidrų ir efektyvų valstybės lėšų skyrimą kultūros projektams“, – pabrėžė kultūros ministras Šarūnas Birutis, pristatydamas Vyriausybei tarybos narių kandidatūras.  
Kultūros tarybos pirmininkė<br> kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė. BFL nuotr.
Kultūros tarybos pirmininkė
kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė. BFL nuotr.

„Kultūros tarybai teks didelė atsakomybė užtikrinti skaidrų ir efektyvų valstybės lėšų skyrimą kultūros projektams“, – pabrėžė kultūros ministras Šarūnas Birutis, pristatydamas Vyriausybei tarybos narių kandidatūras. 

„2005 metais Panevėžyje buvo surengta pirmoji fotografijos bienalė, 2011-aisiais – antroji. Nutarėme pratęsti šį darbą ir pakvietėme Lietuvos ir užsienio šalių profesionalius fotografus dalyvauti Fotografijos bienalėje Panevėžyje“, – sako Panevėžio miesto dailės galerijos direktorė Jolanta Lebednykienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Požiūris“. Ar reikalinga meno edukacija mokyklose? Kaip sudominti jaunus žmones ir ugdyti jų kūrybingumą? Menotyrininkės Agnės Narušytės komentaras.

LR Vyriausybė patvirtino Lietuvos kultūros tarybos sudėtį, kurios pirmininke paskyrė kultūros vadybininkę Dainą Urbanavičienę. Pagal pernai Seimo priimtą įstatymą, „savo veikloje Taryba sieks šių tikslų: sudarys sąlygas įvairiapusei kultūros ir meno plėtrai ir sklaidai, užtikrinant racionalų ir pagrįstą skirstomų lėšų panaudojimą; pagal kompetenciją įgyvendins kultūros politiką; analizuos kultūros ir meno procesus, darančius įtaką kultūros politikai“. Kokias veiklos idėjas ir vizijas būsimoje veikloje mato tarybos nariai? Kaip bus bandoma užtikrinti skaidrų kultūros projektų finansavimą? Ar  būsimiems sprendimams turės įtakos tarybos narių įgyta kultūros projektų įgyvendinimo patirtis? Pokalbyje studijoje dalyvauja Kultūros tarybos pirmininkė, kultūros vadybininkė Daina Urbanavičienė, tarybos nariai dailininkas Saulius Valius ir Dailėtyros, meno tyrimo ir sklaidos instituto vyriausioji mokslo darbuotoja dr. Rūta Janonienė.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ birželio 6 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...