captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai: kaip buvo kuriamas Lietuvos istoriją pakeitęs Sąjūdis?

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiui sukanka 25-eri. Tikrąja judėjimo pradžia laikomas Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės susikūrimas 1988 m. birželio 3 d. Iniciatyvinę grupę sudarė 35 žymūs Lietuvos mokslo ir meno žmonės.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas.

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiui sukanka 25-eri. Tikrąja judėjimo pradžia  laikomas Sąjūdžio Iniciatyvinės grupės susikūrimas 1988 m. birželio 3 d. Iniciatyvinę grupę sudarė 35 žymūs Lietuvos mokslo ir meno žmonės. Kaip buvo kuriamas Lietuvos istoriją pakeitęs Sąjūdis?

Vilniuje prasideda Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas. Garsiausi lietuvių kilmės kūrėjai, sėkmingi verslininkai ir įvairių sričių ekspertai iš viso pasaulio dalysis patirtimi ir įžvalgomis, diskutuos, kaip Lietuva turėtų priimti globalius ekonominius iššūkius ir jiems pasiruošti

Vilniuje pradedama prevencinė kampanija, kurios metu tūkstančiai automobilių savininkų Vilniuje bus raginami nepalikti vertingų daiktų automobilyje ir taip apsaugoti savo turtą nuo nusikaltėlių.

Lietuvoje prasidėjo antrasis žiedadulkių periodas – pradeda žydėti žolynai. Specialistai perspėja, kad alergiški žmonės turėtų mažiau būti lauke ir imtis kitų priemonių apsisaugojimui nuo ore pasklidusių žiedadulkių.

Britų milijardierius seras Richardas Bransonas savaitgalį lankėsi Lietuvoje. Verslininkas skaitė pranešimą lyderystės forume „Žalgirio“ arenoje Kaune. Nestandartiniais sprendimais garsėjantis Brensonas yra vienas žymiausių britų verslininkų, milijardierius, verslo grupės „Virgin Group” įkūrėjas bei vadovas.

Pasakojimas apie Jungtiniuose Arabų Emyratuose esantį Dubajaus miestą. Kai kurie čia dirbantys lietuviai pastebi, kad su Dubajumi – dangoraižių ir prabangos miestu – verslo bei prekybos ryšių Lietuva galėtų turėti ir daugiau. Pasakoja Živilė Kropaitė.

Taip pat laidoje – apžvalgininkės Ramunės Sotvarės-Šemetienės parengtas komentaras, svarbiausi ir įdomiausi šios savaitės istorijos įvykiai, su rubrika „ Labas rytas“ lankysimės Birmoje. Girdėsite žinias, sporto ir verslo naujienas iš Panevėžio, spaudos apžvalgą.

Laidą veda Artūras Matusas ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 3 d. pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...